Godziny otwarcia
 • Poniedziałek

  10:00 - 18:00

 • Wtorek

  10:00 - 18:00

 • Środa

  10:00 - 18:00

 • Czwartek

  10:00 - 18:00

 • Piątek

  10:00 - 18:00

 • Sobota

  09:00 - 13:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Poznaj nasze

Nowości

OPUS MULTITHERAPY – nowoczesna terapia, która wykorzystuje dobroczynny wpływ intensywnego światła pulsacyjnego o szerokim spektrum działania (IPL & DPL). Zaawansowane rozwiązanie oparte jest na skutecznej technologii, cenionej przez kosmetologów i dermatologów, umożliwiając różnorodne procedury zabiegowe, takie jak fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień czy usuwanie owłosienia. IPL stanowi nieodzowny element leczenia trądziku różowatego oraz trądziku ze stanami zapalnymi.
Innowacyjna technologia, wysoka skuteczność i precyzja
OPUS MULTITHERAPY to urządzenie, które wykorzystuje połączenie Intense Pulse Light (IPL) z najnowszą technologią Dynamic Pulse Light (DPL), oferując unikalne rozwiązanie o optymalnej skuteczności, bezpieczeństwie i łatwości użytkowania. Nowe filtry technologii światła o wąskim spektrum (DPL) gwarantują znakomite efekty, uczyniając zabiegi bezpieczniejszymi, szybszymi i bardziej komfortowymi.
Uniwersalna rękojeść dla wszechstronności i ergonomii. Rękojeść, wyposażona w jedenaście filtrów, w tym dwa filtry DPL, umożliwia leczenie niezliczonych schorzeń za pomocą jednego, wszechstronnego i ergonomicznego narzędzia. Precyzyjne działanie bez szkody dla skóry to gwarancja naszych zabiegów.
Szeroki wachlarz zabiegów dla problemów skórnych:
 • trądzik, stany zapalne,
 • powierzchowne przebarwienia,
 • trądzik różowaty,
 • fotoodmładzanie,
 • działanie przeciwzapalne, seboregulacja,
 • teleangiektazje, rumień,
 • przebarwienia posłoneczne,
 • powierzchowne i głębokie zmiany naczyniowe.
OPUS MULTITHERAPY oferuje precyzyjne działanie bez szkody dla skóry poprzez szeroki wachlarz szafirowych filtrów, wpływając na wszechstronność, skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Seria zabiegowa, dostosowana do problemu, obejmuje 3-6 zabiegów, wykonywanych w częstotliwości uzależnionej od schorzenia na skórze.
Działamy Precyzyjnie, dla Twojej Skóry
Zapraszamy do korzystania z OPUS MULTITHERAPY – tam, gdzie innowacyjna technologia spotyka się z wysoką skutecznością i precyzją, aby Twoja skóra mogła zachować zdrowie i piękno.
QUAD FREEZE™ VIBRO – Innowacyjne urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej łączące działanie ciepła, kontrolowanego schładzania tkanki oraz wibracji!

Kriolipoliza QUAD FREEZE™ VIBRO to zabieg bezinwazyjny, bezpieczny, bezbolesny a przede wszystkim bardzo efektywny.

QUAD FREEZE™ VIBRO wykorzystuje głowice w których zimno rozchodzi się równomiernie a dzięki zastosowaniu wibracji zabieg przynosi jeszcze lepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Schłodzenie tkanki tłuszczowej powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy – kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje.

Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty. Kriolipoliza wspomaga leczenie otyłości i nadwagi. Eliminuje nadmiar lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W niektórych przypadkach stosowana jest w leczeniu ginekomastii u mężczyzn. Urządzenie pozwala na cykliczne zasysanie fałdu skórnego dzięki możliwości ustawienia zarówno stałego zassania jak i pulsacyjnego; funkcja VIBRO (5 poziomów wibracji) to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione. Jako jedno z niewielu urządzeń na rynku QUAD FREEZE™ VIBRO posiada głowicę podbródkową. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się tak uciążliwego problemu jakim jest podwójny podbródek, u szerokiego grona pacjentów. Urządzenie QUAD FREEZE™ VIBRO posiada doskonałą funkcję PHIZJO (regulacja od 30° C do 45° C) przygotowującą skórę do przyjęcia niskiej temperatury a funkcja VIBRO oraz specjalnie zbudowana głowica antyodmrożeniowa zapewniają bezpieczeństwo zabiegu oraz najwyższą skuteczność. Cztery głowice zabiegowe o różnej wielkości, umożliwiają bardzo precyzyjne działanie na poszczególnych obszarach zabiegowych – zarówno małych jak i większych.