Godziny otwarcia
 • Poniedziałek

  10:00 - 18:00

 • Wtorek

  10:00 - 18:00

 • Środa

  10:00 - 18:00

 • Czwartek

  10:00 - 18:00

 • Piątek

  10:00 - 18:00

 • Sobota

  09:00 - 13:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Nasza historia

O nas

Beauty

Poznaj naszą przestrzeń piękna

BEAUTY SPHERE - PRZESTRZEŃ PIĘKNA to gabinet, który proponuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii medycznej. Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie charakteryzują się wysoką jakością, bezpieczeństwem i skutecznością. ``Beauty Sphere`` daje wiele satysfakcji i zadowolenia Klientom pragnącym zatrzymać czas. Zabiegi wykonują: mgr Justyna Popow-Suszcz oraz dr n.med. Andrzej Popow

mgr Justyna Popow-Suszcz
Właściciel Beauty Sphere. Magister kosmetologii oraz magister fizjoterapii. Prowadzi swój gabinet od 2012 roku, specjalizuje się w zabiegach odmładzających oraz silnie regenerujących na twarz i ciało. W gabinecie wykonuje m.in. zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej, mezoterapii iglowej oraz DermaPen, laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroiglowa RF, nici autologiczne, zamykanie naczynek na twarzy, makijaż permanentny oraz jego laserowe usuwanie.

Olga Kalińska
Kosmetolog w Beauty Sphere od 2016 roku. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz z użyciem peelingów oraz w zabiegach na ciało. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi oczyszczania skóry m.in. Oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, peeling węglowy, kriopoliza, liporadiologia, Body Contour. Specjalistka w zakresie depilacji laserowej.
Magda Klepacka
Kosmetyczka w naszym gabinecie od lutego 2023 roku. W naszym salonie przede wszystkim zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi na dłonie i stopy. Wykonuje w naszym gabinecie manicure oraz pedicure hybrydowy, żelowy, tytanowy, henna hybrydowa, pudrowa, laminacja brwi i rzęs, depilacja klasyczna. Oprócz tego można skorzystać u Magdy z zabiegów oczyszczających na twarz oraz zabiegów aparaturowych na ciało.
Paulina Budka
Recepcjonistka w naszym gabinecie. Jest z nami od maja 2023 roku, jest pierwszym kontaktem z Klientem. Zajmuje się w naszym gabinecie umawianiem Klientów, jako pierwsza przekazuje informacje na temat zabiegów. Dba o porządek w naszym gabinecie, czuwa żeby wszyscy Klienci czuli się zaopiekowani podczas wizyty w Beauty Sphere
andrzej-popow

Dr n. med. Andrzej Popow – współwłaściciel DuoMed Popow.

Specjalizuje się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego w modyfikacji Cavezziego (CO2+O2) pod kontrolą USG Color Doppler. Małoinwazyjne leczenie żylaków laserem (EVLT). Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pęcherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość, GERD, nowotwory). Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler.
Oferujemy leczenie żylaków odbytu czyli hemoroidów, jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.

irena-grygoruk-popow

lek. stomatolog Irena Grygoruk-Popow  – współwłaściciel DuoMed Popow.

Oferuje kompleksowe leczenie zachowawcze zębów. Specjalistka protetyki, obejmującej m.in. protezy szkieletowe oraz korony porcelanowe. W ramach usług gabinetu dostępne są także profesjonalne procedury wybielania zębów, piaskowania zębów oraz kontrola procesów leczenia przy wykorzystaniu radiowizjografii cyfrowej.

lucyna-lapinska

Lucyna Łapińska

Pielęgniarka